Hakkımızda

SİZ İNN OTEL

Helal Turizmin Alanya’daki Adresi: Siz İnn Resort & Spa Otel

Akdeniz’in benzersiz güzellikleriyle çevrili, yeşil ve mavinin buluşma noktası Siz İnn Resort & Spa Otel 01 Haziran 2019 tarihi itibariyle misafirlerini ağırlamaya başladı.

Alkolsüz aile oteli konseptiyle hizmet veren Siz İnn Resort & Spa Otel, tatilin lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç olduğu günümüzde Türk aile yapısına uygun hizmet standardının yanı sıra ekonomik anlamda tatil yapmak isteyen herkes için çeşitli fırsatlar sunuyor.

Misafirlerine ferah ve konforlu konaklama sağlayan Siz İnn Resort & Spa Otel’in standart, ekonomik ve premium olmak üzere üç farklı oda tipi seçeneği ve toplam 170 odası bulunuyor. İslami koşullara uygun hizmet veren tesis, kadın ve erkeklere özel alanlarıyla manevi ve ahlaki değerleri ön planda tutuyor.

Palmiye ve çam ağaçlarıyla donanmış, mahremiyeti koruyacak şekilde dizayn edilen kadınlar kompleksi muhteşem havuzu, yeşillikler içindeki geniş dinlenme alanı, güneşlenme alanı ve ikram bölümüyle kadınlara özel ayrıcalıklar sunuyor. Erkekler kompleksinde ise zamanın nasıl geçtiğini unutturan eğlenceli iki su kaydırağına sahip havuz, özel güneşlenme alanı, şark köşesi ve birbirinden lezzetli ikram bölümü bulunuyor. Çocuk misafirlerini de unutmayan tesis açık ve kapalı oyun alanları, birbirinden keyifli üç kaydıraklı havuzu ve mantar şelalesiyle minik misafirlerinin eğlenceli vakit geçirmesi için her şeyi düşünüyor. Tesisin aynı zamanda kadın ve erkek misafirlerinin dönüşümlü olarak kullandıkları büyük bir kapalı havuzu da bulunuyor.

Siz İnn Resort & Spa Otel kaliteli hizmet anlayışı, mutfakta eşsiz lezzetler yaratan şefleri, güler yüzlü ve ilgili personelleriyle misafirlerinin gönüllerini fethediyor.Gündüz ve geceleri birbirinden farklı aktiviteleriyle konuklarının büyük beğenisini toplayan Siz İnn Resort & Spa Otel tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz, ailenizle birlikte huzurlu ve keyifli vakit geçirebileceğiniz harika bir tatil deneyimi sunuyor.

Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Kestel mevkiinde bulunan tesis Alanya merkezine 5 km, Gazipaşa Havaalanına ise 30 km uzaklıkta bulunuyor.

Tesisin Dim Çayı, Dim mağarası, Alanya Kalesi, Kleopatra Plajı, Damlataş Mağarası ve Kızılkule gibi gezilecek birçok yere yakın olması da tesisi tercih edilir kılıyor.