Sevgili Konuklarımız

Sevgili Konuklarımız

Kuruluşunu 1 yıl önce gerçekleştirdiğimiz Erne Booking  Acentemızın hayal, hedef ve planlamaları arasında; her zaman önceliği kaliteli hizmet perspektifinde misafirlerimiz için uygun konaklayabilecekleri oteller bulmak ve buluşturmak oldu.

2018 Sezonunda Antalya Belek’te bulunan Altis Resort Otelin tek yetkili acentesi olarak kuruluşumuzun önceliği olan kalite ve hizmeti misafirlerimize en güzel şekilde sunarak verimli bir sezon yaşadık.

2019 yılına girerken aynı anlayış ve prensip ile misafirlerimizi bu sefer Bolu Mudurnu’da bulunan 12 ay açık olarak hizmet veren  Sarot Termal Park Otelin yurtiçi ve yurtdışı tek yetkili pazarlama acentesi olarak en güzel şekilde ağırlıyor ve faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Erne Bookingin  kuruluşunda yer alan bir diğer hedef ve planımız ise; uzun yıllar biriktirmiş olduğumuz kalite ve hizmet anlayışına dayalı tecrübelerimizi firmamıza ait bir otel çalışmasında buluşturmak ve en güzel ve özel anıları birlikte paylaşmaktı…

Hayal ve hedeflerimizi adım adım gerçekleştirmek üzere bu kez Alanya Kestel’de her şey dahil bay-bayan havuzlarıyla 170 odalı alkolsüz aile oteli olan SIZ INN OTEL’i kiralayarak heyecanla sizlere sunacağımız hizmeti paylaşıyoruz. Öncelikle bu zamana kadar göstermiş olduğunuz desteklerinizin sıcaklığı ve cesareti ile başladığımız bu yeni yolculukta dualarınıza da talibiz.

Uzun yıllar sektörel tecrübelerimizi SIZ INN için istifadenize sunarak en güzel hizmetleri vermeyi arzuluyoruz…

0 242 524 54 40

www.sizinnotel.net

 

Ruhat ÜLGEN CENGİZ
Genel Müdür
Yönetim Kurulu Üyesi
Murat ÇAKIR
Yönetim Kurulu Üyesi
Erol ÇAKIR
Yönetim Kurulu Başkanı